Vienreizlietojamās kontaktlēcas – izdevīgs risinājums ceļojumos

kontaktlecasLaikā, kad āra temperatūra kļūst arvien patīkamāka, ir īstais brīdis plānot ikgadējo atvaļinājumu. Vienalga, vai esmu iecerējusi doties uz kādu eksotisku zemi ārpus mūsu valsts robežām vai baudīt pelnītu atpūtu tepat, Rīgā, brīvdienas man vienmēr ir bijis īpašs laiks. Lai atjaunotu spēkus un enerģijas krājumus, kā arī patiesi izbaudītu laiku, kad beidzot nav jāstrādā, es īpašu vērību vienmēr pievēršu komfortam. Man ir svarīgi justies labi, tāpēc cenšos nodrošināt sev pēc iespējas patīkamākus apstākļus un laikus novērst visus iespējamos sarežģījumus.

Pēdējo gadu laikā mana redze kļuvusi ievērojami sliktāka, tāpēc ikdienā valkāju brilles. Neskatoties uz to, ka iesākumā pie šī jauniegūtā aksesuāra pierast bija grūti, tagad tas kļuvis par gluži dabisku mana vizuālā tēla daļu, jauki papildinot ierasto izskatu. Manā īpašumā ir vairāki briļļu pāri ar atšķirīgu dizainu, un ik reizi es ar tiem labprāt variēju, pielāgojot te noskaņojumam, te izvēlētajam tērpam. Esmu apguvusi arī kontaktlēcu lietošanas iemaņas, tomēr saspringtajā ikdienas ritmā pēc pastāvīgas to valkāšanas nejūtu nepieciešamību.

Brilles man sagādā zināmas grūtības tikai atsevišķos gadījumos – piemēram, sportojot vai dodoties ceļojumos, tāpēc, tuvojoties ikgadējam atvaļinājumam, sāku apsvērt dažādas to alternatīvas. Gribēju baudīt aktīvu atpūtu un ne par ko neraizēties. Draudzene kā izdevīgu risinājumu ieteica Lensor vienas dienas lēcas, proti, vienreizlietojamās kontaktlēcas, ko iespējams valkāt aptuveni astoņas līdz desmit stundas. Tā kā lēcām nav vajadzīga īpaša kopšana un no rīta iespējams ievietot jaunu lēcu pāri, izņemot to no sterila iepakojuma, tās ir īpaši izdevīgas reizēs, kad nav iespējams nodrošināt atbilstošu higiēnu un lēcu uzglabāšanas apstākļus. Iesākumā biju skeptiska un domāju, ka šādu lēcu cenas ir gana augstas, taču draudzene pārliecināja ielūkoties savā iecienītajā interneta veikalā.

Izpētījusi interneta veikala Lensor.eu sortimentu un lēcu cenas, biju patīkami pārsteigta. Šeit plašā klāstā bija atrodamas vienas dienas, mēneša, krāsainās un cita veida kontaktlēcas, kā arī to piederumi, turklāt veikals piedāvā dažādas akcijas, tādējādi sniedzot iespēju iepirkties vēl izdevīgāk. Man interesējošo vienreizlietojamo lēcu cena bija pat, sākot no 0,48 centiem par lēcu, un vairākām precēm tobrīd bija 40 un 50% atlaide. Nolēmu, ka šādu pirkumu uz savu galvu veikt nedrīkst, tāpēc konsultējos ar savu acu ārstu. Viņš apstiprināja, ka veikals ir drošs un tajā nopērkamās preces oriģinālas, kā arī ieteica vairākus man piemērotus produktus, kas nodrošinās īpašu komfortu ceļojuma laikā.

Veicu pasūtījumu, un jau pēc stundas klāt bija kurjers ar manu pirkumu. Savu pirmo vienreizlietojamo lēcu pāri izmēģināju jau tajā pašā dienā, dodoties uz treniņu. Jāatzīst, efekts bija lielisks! Jau mirkli pēc kontaktlēcu ievietošanas par tām biju pilnīgi aizmirsusi un neizjutu nekādu diskomfortu visu turpmāko stundu laikā. Vingrojumu veikšana un citas treniņa laikā vajadzīgas darbības šķita daudz vieglāk izpildāmas nekā ierasts, turklāt nebija vajadzības nemitīgi raizēties par to, vai brilles nekrīt nost. Esmu ārkārtīgi apmierināta ar savu izvēli un esmu droša, ka šogad mans atvaļinājums būs īpaši izdevies!