Vasaras nometnes bērniem ārzemēs – piedāvā Ergo Education

Ja jūsu bērns ir zinātkārs, patstāvīgs un ar piedzīvojumu garu, tad valodu nometnes bērniem ārzemēs būs tieši viņam piemērotas. Izglītības aģentūra Ergo Education sadarbojas ar pašām labākajām bērnu nometnēm dažādas Eiropas valstīs.

Šajās nometnēs bērniem tiek piedāvā iespēja apgūt svešvalodu dabiskā un aizraujošā vidē, valodu nodarbības apvienot ar jautrām izklaidēm, sportiskām un mākslinieciskām aktivitātēm, kā arī ekskursijām.

Kāpēc vecāki izvēlas nometnes ārzemēs?

nometne Vasara ir gara, vecāki ir tikai divi, gadās, ka tikai viens. Tāpēc ir grūtības nodrošināt skolēniem kvalitatīvu laika pavadīšānu un pieskatīšanu. Ne vienmēr vecāki savu atvaļinājumu var ieplānot tieši vasarā.

Un atvaļinājums jau arī ilgst tikai labākajā gadījumā vienu mēnesi, bet skolas brīvlaiks ir veselus trīs mēnešus. Tas nozīmē, ka nākas izskatīt dažādus variantus. Bērnus pieskata aukles, vecvecāki, citi radinieki. Kādiem paveicas ar lauku radiem, pie kuriem var aizraujoši pavadīt daļu vasaras.

Arī nometnes ir vecāku iecienīts veids, kā nodrošināt bērniem pieskatīšanu, aizraujošas nodarbes un saskarsmi ar citiem bērniem. Tomēr Latvijā nometņu piedāvājums nav pietiekams, lai atbilstu visu vecāku vajadzībām un vēlmēm.

Nometne ārzemēs jau ir iespēja piedāvāt bērnam augstāku kvalitāti un plašākas iespējas. Valodu apmācībai jau agrā skolas vecumā ir liela nozīme, jo tad bērni vislabāk uztver jauno informāciju, viņiem valodas apguve notiek daudz dabiskāk, viņi mazāk baidām runāt, mēģināt arī kļūdīties. Viņiem tā vairāk ir spēle.

Tāpēc eksperti iesaka jau no četru gadu vecuma bērniem piedāvāt apgūt pirmo svešvalodu. Mūsu valstī tā parasti ir angļu valoda, kas joprojām ir vadošā starptautiskā saziņas un biznesa valoda pasaulē. Ergo Educaton piedāvātās nometnes ir piemērotas bērniem no 6 līdz 17 gadu vecumam.

Vecāki izvēlas šīs nometnes, lai ievērojami uzlabotu bērnu svešvalodu zināšanas, laujot viņiem nākotnē iegūt labāku vispārējo un augstāko izglītību. Daudzas ģimenes jau agri sāk domāt par iespējām bērniem izglītību nodrošināt ārzemēs, ļaujot kļūt konkurētspējīgākiem darba tirgū.

Lai iestātos šādās skolās, angļu valodas zināšanām ir izšķiroša nozīme. Valodu nometnes bērniem ārzemēs ir laba iespēja uzlabot šīs zināšanas bērnam izraujošā un interesantā veidā.

Drošība, pedagoģijas profesionāļi un inovatīvas apmācības metodes

Visas nometnes, ar kurām sadarbojas izglītības aģentūra Ergo Education, ir atbilstošas augstākajiem drošības standartiem. Tajās tiek ievērotas visas augstākās higiēnas normas, bērniem tiek nodrošināta ērta un mūsdienīga vide, kurā pieejamas modernās tehnoloģijas, internets, ir iespēja jebkurā laikā sazināties ar ģimeni.

Valodu un citu nodarbību laikā profesionāli pedagogi izmanto jaunākās un efektīvākās mācību metodikas, kas pierādījušas savu efektivitāti jau daudzās citās apmācību reizēs. Valodu apmācība bērniem tiek veidota ar ikdienas notikumu palīdzību, dabiskā vidē un saziņā ar bērniem no visas pasaules.

Nometnēs strādā tikai profesionāli un pieredzējuši pedagogi, kuri nodrošina katra vecuma bērniem nepieciešamo aprūpi un nodarbības. Tāpat jebkurā laikā pieejama medicīniskā palīdzība.

Kā notiek sadarbība ar Ergo Education?

Vecākiem, kuri vēlas saviem bērniem piedāvāt šādu aktīvu un zināšanām bagātu vasaras nometni, ir laipni gaidīti Ergo Education mājaslapā un birojā. Mājaslapā www.ergoeducation.com var izlasīt daudz noderīgas informācijas, iepazīties ar piedāvātajām nometnēm, to norises vietām, dalībnieku vecuma grupām un nometnes izmaksām.

Ja ar šo informāciju ir par maz, papildus ziņas par visām nometnēm un to piedāvājumu var saņemt pie Ergo Education darbiniekiem. Ar viņiem arī jāvienojas par tālāko sadarbību. Darbinieki palīdz izvēlēties atbilstošāko nometni, sagatavot un iesniegt tai pieteikumu.

Aģentūra organizē apmaksu, vajadzīgos dokumentus, apdrošināšanu, saplāno braucienu un visas nepieciešamās lietas, kas attiecas uz nokļūšanu nometnē. Par to vecāki norēķinās ar aģentūru, samaksājot visus izdevumus un komisijas maksu par pakalpojumiem. Bet vecāki ir atbrīvoti no visām raizēm un birokrātijas.