Skaistums, kas neprasa upurus – patīkamas sejas procedūras

sejas procedūraGandrīz ikvienam dermatologa apmeklējums, lai veiktu sejas procedūras, asociējas ar zināmu nepatīkamu sajūtu devu. Patiešām, lielākā daļa apmeklē sejas ādas tīrīšanas procedūru, kuras poru attīrošā daļa var izvērsties visai skarba, tomēr jāsaka, ka pastāv arī ļoti daudzas patīkamas sejas procedūras, par kurām tiek runāts mazāk.

Viena no šādām sejas procedūrām ir, piemēram, mazāk zināmā šiacu sejas masāža, kas nāk no austrumiem, precīzāk – no tālās Japānas. Tur šo masāžu jau izsenis lieto, lai atjaunotu sejas tvirtumu, kā arī lai sniegtu garīgu piepildījumu masāžas saņēmējam. Tā sniedz ne vien pamanāmu fizisku ieguvumu, bet arī, saskaņā ar Japāņu masāžas filozofiju, atbrīvo aizsērējušos enerģijas plūsmas kanālus ap acīm, kas ir ļoti svarīgi, lai cilvēks ikdienā justos harmonijā ar sevi, un viņa ķermenis spētu pilnvērtīgi funkcionēt.

Pats masāžas process arī iekodēts tās nosaukumā. Japāņu valodā “ši” nozīmē ‘’pirksts’’, savukārt “acu” – uzspiešana. Masāžā patiešām vislielākā nozīme tiek piešķirta uzspiešanas kustībām, piedevām uzspiešana nenotiek uz kādiem nejauši izvēlētiem punktiem – masāžas meistari sīki aprakstījuši, kādus punktus un kādā secībā jāattīra, lai enerģiju plūsma atjaunotos to dabiskajā plūdumā. Pēc masāžas noteikti sajutīsi, ka tā veicinājusi stabilitāti, labu pašsajūtu, pārliecību.

Vēl viens veids, kā patīkamāk veikt ādas pīlingu, ir jaunatklātā mikrodermabrāzija, kuras veikšanai tiek izmantota aparātu sistēma Ultrapeel. Šis itāļu zinātnieku atklājums ļauj veikt terapiju ikvienam ādas tipam, tas ir neķirurģisks, neagresīvs veids, kā tikt pie lieliskas sejas ādas!

Šī vadāmās mikroabrāzijasprocedūra bez problēmām tiks galā ar grumbainu, saules bojātu, vītušu vai sabiezinātu ādu, kā arī akni, rētaudiem, hiperpigmentāciju, izstiepumiem. Var būt drošs, ka pēc mikroabrāzijas procedūras tava āda būs kā no jauna piedzimusi un mirdzoša. Šo efektu palīdz nodrošināt epidermas šūnu struktūras reģenerācija, kurai šī procedūra kalpo par ierosinātāju.

Redzi nu – no dermatologa un sejas procedūrām nemaz nav jābaidās – galvenais uzmeklēt īsto meistaru, kas varēs piedāvāt vislielāko procedūru klāstu, lai tu varētu izvēlēties patīkamāko veidu, kā uzlabos sejas veselību! Protams, ir gadījumi, kad skaistuma vārdā var nākties paciest nelielu nepatīkamu izjūtu devu, tomēr ir skaidrs, ka jaunākie sejas kopšanas tehnoloģiju atklājumi savienojumā ar tradicionālām, klasiskām meistaru zināšanām ļauj šos gadījumus samazināt līdz minimumam. Atceries – seja ir pirmais, ko visi ierauga, ar tevi iepazīstoties, tādēļ nevajag taupīt uz tās skaistuma un veselības rēķina!