Kura ir moderna autoskola Rīgā?

moderna autoskola rīgā

Ai, kā gribas dziedāt dziesmiņu: “Un kad beidzot kājāmgājējs, pats pie sava auto tiek…” Un pat nevajag uzreiz auto, tik ļoti gribētos savā īpašumā iegūt kārdinošo dokumentu – vadītāja apliecību!

Grūtā izvēle.

Laiks, kad jāsāk domāt par vadītāja apliecības saņemšanu, nereti ir uztraukumiem pilns. Jāpieņem ļoti svarīgs lēmums – kuru autoskolu Rīgā izvēlēties, jo ir tik plašs autoskolu klāsts.

Ir vesela virkne detaļu, kam pievērst uzmanību un kas būtiski var ietekmēt gan mācību procesa kvalitāti, gan ātrumu. Jo tas, ko vēlamies mēs visi – kļūt par izciliem braucējiem un iegūt tiesības pēc iespējas ātrāk, vai ne? Un tas patiešām ir iespējams – tikai jāatrod sev piemērota autoskola.

Ērti, viegli, ātri.

Pirmkārt, ļoti svarīgas ir ērtas mācības sev izdevīgā laikā rīta, dienas vai vakara grupās. Vienalga, strādā maiņu darbu vai mācies vakaros, autoskolai ir jāpiedāvā Tev izvēles iespējas, lai mācību vai darba gaitas nav jāpakārto. Arī kursu norises vieta ir ļoti svarīga – vai autoskolas Rīgā mācības varēsi apmeklēt sev ērtā rajonā, cik tālu būs jābrauc ar sabiedrisko transportu.

Otrkārt – mācību procesam ir jābūt vieglam arī tiem, kam tehniskās lietas ir uz “jūs”. Jābūt profesionāliem, zinošiem un harizmātiskiem pasniedzējiem, kas var padalīties ne tikai ar teorētiskām, bet arī praktiskām zināšanām.

Treškārt, Tev jāsaņem kārotā vadītāja apliecība pēc iespējas ātrāk.

Pozitīvas atsauksmes.

Tā kā mūsdienās internetā viss redzams kā uz delnas, noteikti jālasa atsauksmes internetā un jāpārbauda, vai autoskolai ir konti sociālajos tīklos un mūsdienīga mājaslapa. Tas var ļoti daudz pateikt par skolas iekšējo kultūru un to, vai autoskola seko līdzi tās audzēkņu aktualitātēm un dzīvesstilam.

Sociālie tīkli ir ļoti ērts veids, kā uzzināt jaunumus. Paskaties, vai var pildīt teorijas eksāmenus online – lai jebkurā brīvā brīdī un vietā vari trenēties svarīgajam notikumam. Ļoti svarīgs rādītājs ir CSDD dati – cik augsts ir autoskolas koeficients tiem, kas kārto beigu eksāmenus.

Ja atrodi autoskolu Rīgā, kurai ir viss iepriekš minētais, tad esi atradis gandrīz ideālu mācību iestādi. Ja vēl piedevām ir iespēja saņemt atpakaļ naudu par pamatotām sūdzībām, tad riska vispār nav – un Tu droši vari ieguldīt naudu un laiku, lai kļūtu par autobraucēju. Taču šādu iespēju autoskolas dod reti. Tikai moderna autoskola Rīgā var piedāvāt šādu servisu un kvalitāti.

Jebkurā gadījumā, pat ja atradīsi autoskolu, kurā visi šie punkti būs izpildīti, svarīgākais ķēdes posms esi Tu pats! Cik daudz darba, laika un degsmes ieguldīsi, tik arī saņemsi atpakaļ. Lai veicas!