Ko skolēnam darīt vasarā? Doties uz valodu nometni ārzemēs!

 

Plānus skolēna vasarai ir gudri veidot jau laikus, jo iespējas atrast noderīgus laika kavēkļus un pieskatīšanu nemaz nav tik viegli.

nometne bērniemPriviliģētākā stāvoklī it tās ģimenes, kurām laukos ir radi, kas var piedāvāt skolēnam aizraujošu vasaru, kas pavadīta dārza darbos, atpūtā pie dabas tālu projām no pilsētas ielām.

Bet ir daudz tādu ģimeņu, kuras arī vasarā neatkāpjas no savāmambīcijām par bērnu saturīgu un vērtīgu laika pavadīšanu, tāpēc jau laikus domā par pulciņiem, privātskolotājiem un arī nometnēm.

Nometnes bērniem parasti ir tā lieta, kas saista un tiek ar nepacietību gaidīta, jo tā sola lielu piedzīvojumu, jaunus draugus un iespējas.

Lieliskas nometnes bērniem piedāvā izglītības aģentūra Ergo Education. Ar ko tās atšķiras no citiem piedāvājumiem?

Ar to, ka nometnes notiek dažādās Eiropas un pasaules valstīs, tās ir ne tikai atpūtas nometnes, bet gan valodu nometnes, kas bērniem var gan sniegt stabilus svešvalodas pamatus, gan papildināt un nostiprināt jau esošās zināšanas.

Valodu nometne īpaši noderīga būs tiem skolēniem, kuri jau tuvojas skolas absolvēšanai, domā par eksāmeniem un arī stāšanos nākamajā izglītības iestādē. Tagad ir daudz ģimeņu, kuras izvēlas savām atvasēm koledžas un universitātes ārzemēs.

Ja tās ir mērķis, tad ceļā uz to valodu nometne var būt ļoti noderīga, jo sniegs daudz vērtīgu zināšanu, kas palielinās iespējas iegūt labu studiju vietu izvēlētajā mācību iestādē.

Kā izmantot Ergo Education piedāvātās iespējas? Jums tikai jāsazinās ar aģentūras darbiniekiem un jāinformē par savām vēlmēm.

Saņemsiet aktuālāko informāciju par vasaras un ziemas valodu nometnēm, to norises vietām, ilgumu, vecuma ierobežojumiem un izmaksām. Tad arī varēsiet izvēlēties savam bērnam atbilstošāko piedāvājumu.

Visas nometnes, ar kurām sadarbojas Ergo Education, ir sagatavotas pēc augstākajiem drošības standartiem, ar nepārtrauktu medicīnisku uzraudzību un notiek tikai profesionālu un pieredzējušu pedagogu vadībā.

Ergo Education sagatavos un iesniegs pieteikumu dalībai nometnē, nokārtos arī citas formalitātes, kas saistītas ar došanos uz nometni.