Ko dāvināt Ziemassvētkos!

dāvanas ziemassvētkos dāvanuserviss.lvZiemassvētkus ierasts dēvēt par ģimeniskākajiem un sirsnīgākajiem gada svētkiem. Tajos var parādīt savu patiku un pieķeršanos ar īpaši pārdomātiem Ziemassvētku pārsteigumiem . Nereti par apdāvināšanu visvairāk sajūsmināti ir bērni, tomēr dāvanas Ziemassvētkos var sarūpēt arī tētim un mammai, vīram un sievam, kā arī labākajiem draugiem un labākajiem kolēģiem.*Mammai un tētim Ziemassvētkos

Īpaši padomā par Ziemassvētku dāvanu mammai un tētim. Ziemassvētki ir īstenais laiks, lai izrādītu mīlestību un pateiktu paldies par agrā bērnībā piedzīvotajiem Ziemassvētku brīnumiem, pasakām un pārsteigumu dāvanām.

- Atpūtu viesu namā, pilī vai pāris dienu ekskursiju uz kaimiņzemēm;

- Mierpilna vakara baudīšana pie vakariņu galda;

- Aktīvs piedzīvojums, kā apmācības nodarbības braukšanai ziemā vai savdabīgo kērlinga spēli.

dāvanu serviss.lv logo

*Idejas labiem pārsteigumiem Ziemassvētkos

Gaidot Ziemassvētkus, var atmest ierastās dāvanas un pasniegt ļoti neplānotus pārsteigumus. Atslābinošas procedūras un rituālus skaistumkopšanas salonā, gada nogales brīvdienas tuvākajās kaimiņvalstīs, izbraucienu ar jaudīgu transportlīdzekli (kartingu, īstu kalnu džipu, Formulu-1), kā arī ziemas prieku baudīšanu un jautrību draugu kompānijā slēpojot vai snovojot.

*Gada nogales svētkos mammai un sievai

Veselības rituāli, nomierinošas procedūras, aizraujoši hobijkursi un apmācības. Pāris no efektīvām dāvanām, kuras iepriecinās katru sievieti Ziemassvētkos. Aktīvāka dzīvesveida daiļā dzimuma pārstāvēm patiks enerģisku atpūtu, kā adrenalīna pilni braucieni ar kvadraciklu, lidojums virs pilsētas ar deltaplānu u.c .dāvanas.