Ātra un ērta KASKO apdrošināšana

kasko apdrosinasanaNe tikai preces, bet arī pakalpojumus ar vien biežāk ir iespējams nopirkt ar interneta starpniecību. Jā, tieši tā! Tas nozīmē, ka nav nepieciešams pat iziet no mājām vai varat nopirkt apdrošināšana polisi darbā pusdienlaikā sērfojot internetā. Internets mūsdienās ir lielākā iepirkšanās un pārdošanas platforma ko varam iedomāties, tādēļ būtu muļķīgi neizmantot tā sniegtās priekšrocības. Iespējams, būs cilvēki kuriem būs neliela neuzticība, jo ne mazums ļaudis joprojām nedaudz baidās iepirkties internetā, jo pastāv uzskats, ka viņu dati tiks nozagti un izmantoti kādā ne visai legālā un patīkamā veidā. Taču vēlamies nedaudz nomierināt satrauktos ļaudis – laikam ritot, attīstās tehnoloģiskās iespējas nodrošināt maksimāli augstu aizsardzību visiem klienta un bankas/bankas kartes datiem.

Kādēļ iepazīties ar polisi internetā?

KASKO apdrošināšanas polise, kas ir ērti un ātri nopērkama pie Compensa apdrošināšanas brokeriem visā Latvijā, un ir noformējama dažu minūšu laikā. Ar vien vairāk pārdevēju un pakalpojumu sniedzēju piedāvā savus pakalpojumus virtuālā veidā, jo tas ietaupa diezgan pamatīgus laika un finanšu resursus, kas pavisam noteikti ir izdevīgi abām darījumā iesaistītajām pusēm. Padomājiet, kas ir labāk – speciāli izbrīvēt brīvu momentu darba laikā, lai varētu doties pie apdrošinātāja un šo polisi nopirkt vai atvērt interneta pārlūku un veltīt tam dažas brīvas minūtes?

Ko ietver KASKO apdrošināšana?

Katrs autovadītājs zina to, ka ir obligātā un ir brīvprātīgā automašīnas apdrošināšana.  KASKO apdrošināšana ir brīvprātīgā un tā pasargā no riskiem, kādus savā piedāvājumā neietver OCTA polise. Zemāk piedāvājam ieskatu dažos populārākajos riskos, ko ietver KASKO apdrošināšanas polise:

 • Kaitējums automašīnas virsbūvei;
 • Bojājumi, kas radīti visiem automašīnas stikliem;
 • Bojāti vai nozagti diski;
 • Bojāta salona apdare;
 • Mantu zādzība no salona;
 • Bojāti vai nozagti sānu spoguļi;
 • Bezceļu radītie bojājumi automašīnai;
 • Numura zīmes zādzība;
 • Īssavienojums;
 • Hidrotrieciens;
 • Dzīvnieku nodarītie bojājumi automašīnas virsbūvei.

Kā redzams, apdrošināšanas uzņēmuma Compensa piedāvātā KASKO apdrošināšana rūpējas teju par visu un vēl vairāk, lai klients būtu apmierināts un nebūtu nepieciešamība izvēlēties citu pakalpojumu sniedzēju.

KASKO apdrošināšana internetā.

Lai arī KASKO apdrošināšanas polisi Compensa nepiedāvā iegādāties internetā, tas nebūt nenozīmē to, ka nav iespējams iegūt aptuvenu nojausmu par to, kādi noteikumi un kādas atlīdzības ir pieejamas, ja rodas vajadzība izmantot apdrošinātāju palīdzību. Pērkot online režīmā OCTA apdrošināšanas polisi, ir iespējams iepazīties ar to, cik liela atlīdzība aptuveni ir pieejama, ja izvēlēsieties iegādāties arī KASKO apdrošināšanu. Viss, kas nepieciešams ir automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs, un, jau pēc pavisam neilga momenta, būs iespējams iepazīties ar visiem interesējošajiem jautājumiem, labot polises nosacījumus, ja kāds no riskiem nav aktuāls un tamlīdzīgi.