Kāpēc vērts apdrošināt auto?

kasko apdrošināšanaPat ja esat pieredzējis autovadītājs, vienmēr var noderēt jau iegūto zināšanu atkārtošana, īpaši, ja runa ir par apdrošināšanu. Tas ir tikai un vienīgi paša klienta interesēs, jo piedāvājumi un papildu bonusi tiek mainīti un pilnveidoti, tādēļ ir ik pa laikam jānoskaidro aktualitātes. Tiem, kas tagad nevēlas patstāvīgi iepazīt visu informatīvo informāciju, tiek piedāvāta arī lietderīga konsultācija ar kādu no darbiniekiem.

OCTA iegāde ir obligāta

Pati pirmā, ko vienmēr vajag atzīmēt, ir OCTA, kas ir jāiegādājas aboslūti katram auto īpašniekam. Nekādā gadījumā nevajadzētu palaist garām arī to datumu, kad oficiāli beidzas polises darbība, jo tā var radīt sev galvassāpes. Ir tiešām būtiski noskaidrot, vai apdrošinātājs ir sagatavojis iespēju Jums atgādināt par polises termiņa beigām, jo tas ir ļoti parocīgi. OCTAS noformēšana nozīmē, ka būsiet tiesīgs jebkurā mirklī saņemt finansiālu atbalstu, ja tiks nodarīts bojājums vai kaitējums ikvienai trešās personas mantai. Tā kā iedzīvotājiem allaž ir patīkamāk būt noteicējiem, OCTA polise internetā ir burvīga priekšrocība, kā saņemt kārtējo polisi tikai pāris minūtēs. Esot mājās, Jūs varēsiet mierīgi aplūkot visas jaunākās nianses, šī brīža OCTA atlikušo izmantošanas laiku un citas nianses. Jūs katru reizi varat arī paziņot apdrošinātājam, uz kādu laika periodu (3-12 mēn.) vēlaties konkrētos pakalpojumus. Jums noteikti nepieciešams iegaumēt arī to faktu, ka OCTA derīga arī ārpus noteiktajām Eiropas Savienības robežām, piem., Šveicē.

KASKO apdrošināšana klientu labsajūtai

Savukārt KASKO apdrošināšana arī tiek noformēta ļoti bieži, jo tā nodrošina klientam atbalstu un palīdzību lielākajā daļā nelaimes gadījumu. Visiem ir iespēja saņemt palīdzību gan laupīšanas un citu ļaundaru nodarītu bojājumu, gan arī stipras vētras vai plūdu postījumu gadījumā. Lieliski ir tas, ka visi piedāvājumi tiek uzlaboti un atjaunoti, tādēļ reāli pieteikties arī konkrētai palīdzībai uz ceļa, kas Jums nodrošinās auto evakuāciju un dažādas citas priekšrocības. Tā kā ir sagatavotas tik savstarpēji atšķirīgas detaļas, visiem klientiem ir iespēja visu lielākā mērā noteikt pašiem. Lielākais pluss šim visam ir iespēja pašam personīgi noteikt KASKO polises darbības teritoriju, ņemot vērā savus ieradumus un vēlmi ceļot ārpus šīs valsts robežām. No klienta tiek pieprasīta arī kāda konkrēta naudas summa, kas kalpos kā Jūsu pašriska limits. Visiem klientiem ir jāsaprot, ka absolūti visi fiksētie izdevumi par bojājumiem būs jāapmaksā pašam personīgi, ja to visa kopējā summa nepārsniegs šo limitu. Jūsu polises cena ir atkarīga no visām Jūsu vēlmēm, jo bez noteikta pašriska limita maksa par apdrošināšanu noteikti kļūs lielāka.

Pareizs lēmums – izdevīgāka sadarbošanās

Ikvienā situācijā ir jādomā pašam par savu drošību un visu piedāvāto atbalstu, jo tikai tā varēsiet veiklāk atrisināt dažādas situācijas, kas var gadīties ikvienam. Tikpat nozīmīgi noskaidrot, kā iespējams iegūt lētāku piedāvājumu, neradot robu budžetā. Konsultanti noteikti varēs Jūs informēt par to, kā tieši tiek izveidota cena ikvienai polisei atsevišķi, tieši tāpēc ir vērtīgi uzdot jautājumus, ja kaut kas nav saprotams.