Kāpēc izvēlēties Electrolux ledusskapi

ledusskapis electroluxLedusskapis ir tā ierīce virtuvē, kas nepieciešama ikvienam. Iekārtojot virtuvi un plānojot kur atradīsies lietas, pirmais domājam par to, kur novietosim plīti, ledusskapi un galdu, pie kura visai ģimenei pusdienot. Izvēloties ierīces virtuvei, pievēršam īpašu uzmanību to funkcijām un iespējām, kā arī ilgtermiņa kalpošanai, jo tādas ierīces kā ledusskapi un plīti izvēlamies tā, lai tās darbotos un kalpotu mūsu vajadzīgām vairākus gadus.

Electrolux zīmola ledusskapji ir pasaulē zināmi un atzīti ar savu kvalitāti un ilgtermiņa kalpošanu, kā arī mūsdienu prasībām pielāgoto dizainu un funkcijām. Attīstoties tehnoloģijām, pieaug arī patērētāju prasības attiecībā uz ierīces spējām un funkcijām – izvēlamies jaunākus modeļus, kas nodrošina un piedāvā plašākas iespējas, nekā vecāku modeļu ierīces. Izvēloties Electrolux ledusskapi, varam izvēlēties no plaša piedāvāto funkciju, modeļu un iespēju klāsta.

Arī Electrolux ledusskapji pieejami dažādi – ar saldētavu, bez tās, atsevišķas saldētavas (vertikālās un horizontālās), kā arī vīna ledusskapjus tiem, kuri novērtē, pārzina un izbauda dažādību vīna pasaulē.

Visbiežāk izvēlamies iegādāties ledusskapi ar saldētavu, jo īpaši, ja telpu platība ir ierobežota un nav vietas atsevišķai saldētavai, kur to novietot. Ledusskapis Electrolux piedāvā trīs dažādu veidus ar saldētavu – Side-by-side ledusskapi-saldētavu, kas ir pilna izmēra ledusskapis un pilna izmēra saldētava (durvis blakus). Daļa no šādu ierīču modeļiem piedāvā arī ūdens un ledus dozatorus un īpašus vīna nodalījumus, tāpēc, izvēloties šādu ledusskapi ir vērts ielūkoties visās tā piedāvātajās un iespējamajās funkcijās. Tāpat, šāds ledusskapis būs ietilpīgs un ērts, tiesa, aizņemot nedaudz vairāk vietas virtuvē, tomēr, ja varam atrast vietu šādai ierīcei – tā ikdienā būs praktiska un noderīga. Jo īpaši tiem, kas aktīvi izmanto saldētavas iespējas (ogām, dārzeņiem, gaļai un tā tālāk). Otra iespēja ledusskapim-saldētavai ir kombinētā ierīce – kur abas ierīces novietotas viena uz otras (ledusskapis augšā, saldētava apakšā, vai otrādāk, kā ērtāk). Šādi ietilpība ierīcei var būt nedaudz mazāka, tomēr varam izvēlēties dažādu izmēru un ietilpības arī kombinētos ledusskapjus, lai pietiktu vietas visiem produktiem (lielākai ģimenei der izvēlēties lielākas ietilpības ledusskapi, kamēr, ja mājsaimniecībā ir mazāk cilvēku, pietiks ar nelielākas ietilpības ierīci). Trešā iespēja – izvēlēties iebūvētu ledusskapi-saldētavu. Jau nosaukums izsaka būtību – tā ir ierīce, kas iebūvēta un “paslēpta” ari skapīša durvīm, kas pielāgots kopējam virtuves dizainam. Šādā opcijā, iespējams, der apsvērt iespēju par atsevišķu ledusskapja un saldētavas iegādi, jo iekārtu platums, dziļums un augstums var atšķirties.

Katrā gadījumā, Electrolux ledusskapju piedāvājums ir gana plašs, lai katrai virtuvei būtu iespējams piemeklēt atbilstošāko un ērtāko!