Ja ceļošana ir ikdiena

droša ceļošanaJa ceļošana saistās ar darbu, tad bieži vien uzskatām, ka, dodoties šādā ceļojumā, nav nekādas iespējas atpūsties vai izbaudīt pašu ceļojuma procesu, iepazīt galamērķi. Tomēr arvien vairāk tiek popularizēts uzskats, ka arī darba ceļojums var būt pat ļoti patīkams un apvienojam ar dažādām atpūtas iespējām. Nesen gadījās redzēt rakstu žurnālā – kā biznesa ceļojumu padarīt interesantāku, jeb darbs kā atvaļinājums. Tas nebūt nenozīmē, ja darba lietas, ko nepieciešams izdarīt brauciena laikā, būtu jāuztver vieglprātīgi vai pavirši. Tomēr tas nenozīmē arī to, ka viss brīvais vakars būtu jāpavada viesnīcas numuriņā. Pat ja diena ir bijusi nogurdinoša, pozitīvs vakars ar jauniem iespaidiem var būt fantastisks enerģijas lādiņš nākamajai dienai.

Bet vispār, stāsts šoreiz ne gluži par to. Bet gan par drošību ceļojuma laikā. Dodoties darba ceļojumā, darba devējs visbiežāk parūpēsies par ceļojumu apdrošināšanas iegādi (ja pats neprotas, noteikti der pajautāt). Jo tieši ceļojumu apdrošināšanas polise ir labs veids, kā nodrošināties pret neparedzētiem gadījumiem un nelaimēm. Tās mūs var piemeklēt visur, kā mājās, tā ceļojumā, savukārt ceļojuma laikā šādas ķibeles ir divkārt nepatīkamas – svešā vidē un ar daudz mazākām iespējām vērsties pie kāda pēc palīdzības.

Tiem, kas regulāri dodas dažādos braucienos, pieejamas gan īstermiņa ceļojumu apdrošināšanas polises, gan gada polises, kā arī gada atvērtās polises. Pirms apdrošināšanas polises iegādes pie kāda konkrētā apdrošinātāja vajag pārliecināties, vai izvēlētā ceļojuma valsts ir apdrošinātāja sarakstā, kā apdrošināšanas teritorija. Apdrošināšanas polise ir īpaši izdevīga dodoties ilglaicīgākā ceļojumā – ar ceļojumam paredzēto vienā vai vairākās valstīs. Latvijā gandrīz visi apdrošinātāji piedāvā iegādāties ceļojuma apdrošināšanas polisi, tāpēc atliek vien izvēlēties piemērotāko.

Compensa apdrošināšanas kompānija piedāvā saviem klientiem ceļojuma apdrošināšanu gan privātiem, gan biznesa ceļojumiem, pievienojot savam apdrošināšanas polises standarta piedāvājam jaunus un Latvijā vēl nesastopamus jaunumus.

Medicīniskie izdevumi sedz izdevumus, kas radušies pēkšņas saslimšanas rezultātā, neatliekamu stomatoloģisku saslimšanu vai nelaimes gadījumu rezultātā.  Tiek segti ne tikai ārstēšanas izdevumi, bet arī transportēšana uz savu valsti. Palīdzības apdrošināšana ietver tulka palīdzību, juridisko palīdzību Compensa piedāvā personīgo mantu nosūtīšanu, kas ceļojuma laikā bojātas, nozaudētas vai nozagtas un bez kurām nav iespēju funkcionēt, vai no to iztrūkuma atkarīgs veselības stāvoklis. Jauns piedāvājums ir arī meklēšanas un glābšanas izdevumi, ja apdrošinātais ir apmaldījies vai pazudis ceļojuma laikā. Un mājdzīvnieka aprūpe – dzīvnieka transportēšana vai dzīvnieku viesnīcas uzturēšanās izdevumi. Tiek piedāvāta arī nelaimes gadījumu apdrošināšana. Savukārt Compensa polisē pie izmaiņām ceļojumā, pievienota ceļojuma turpināšana – tiek segti izdevumi par jaunas biļetes iegādi līdz ceļojuma galamērķim vai nākamajam starpposmam. Arī bagāžas apdrošināšana ir būtiska. Compensa piedāvā arī mājokļa apdrošināšanu ceļojuma laikā, lai situācijā, ja prombūtnes laikā mājoklim radīsies vai tiks nodarīti kādi bojājumi – tos segs apdrošinātājs. Tāpat būtisks jauninājums ir maka apdrošināšana, ko var pievienot ceļojumu polisei. Par maku un dokumentiem uztraucamies visbiežāk – tāpēc Compensa maka apdrošināšana nozīmē izdevumu segšanu, kas saistīti ar maka un tajā esošu dokumentu un maksājumu karšu zādzību ceļojuma laikā.