Izdevīga banketu galdu noma

banketu galdu nomaMūsdienās ir daudz kompāniju, kas nodarbojas ar banketu un dažādu citu pasākumu organizēšanu. Tomēr ir gadījumi, kad cilvēks vai uzņēmums nolemj pasākumu organizēt pats. Tam, kā zināms, nepieciešams īpašs aprīkojums. Viens no variantiem, protams, ir to iegādāties. Tomēr, ja inventārs netiek pielietots bieži vai paredzētais pasākums ir specifisks, labs risinājums būs aprīkojuma noma. Viens no vadošajiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar pasākumu aprīkojuma iznomāšanu, ir SIA ‘’Akurāts’’. Tas darbojas kopš 2005. gada un piedāvā plašu dažāda aprīkojuma jomu.

Viens no piedāvājumiem ir banketu galdu noma. Pieejamiem galdiem ir koka virsma un tumša metāla konstukcija- tie ir gaumīgi un stabili, un piemēroti izmantošanai gan ārā, gan iekštelpās. Galdi pieejami dažādos izmēros- 1,53 m un 1,83 m diametrā. Uzņēmums nodrošina arī galdu piegādi uz pasākuma norises vietu, kā arī to montāžu un demontāžu pēc pasākuma beigām. Tas ievērojami atvieglo pasākuma organizatoru darbu. Papildus pieejami arī piemēroti banketa krēsli. Ja nepieciešams, iespējams nomāt arī dažādus dekorus, kas radīs īpašāku noskaņu.

Banketu galdu noma ir izdevīga, jo nav nepieciešams tērēt līdzekļus to iegādei- nomājot jāmaksā tikai par laiku, kad tie tiek izmantoti. Noma ļauj arī piemeklēt tieši pasākumam piemērotāko risinājumu- gan galdu izmērus, gan skaitu. Tāpat inventāra nomas gadījumā nav jāsatraucas arī par tā uzglabāšanu laikā, kad tas nav vajadzīgs.

Plašāka informācija par banketu galdu nomu un citiem SIA ‘’ Akurāts ‘’ piedāvātajiem pakalpojumiem pieejama mājas lapā www.akuratspasakums.lv. Turpat arī pieejama pieteikuma anketa, kā arī cita nepieciešamā kontaktinformācija.