Ieguldi sava uzņēmuma attīstībā, izvēloties aizdevumu!

altum.lv mikro kred 4Lai panāktu sava biznesa attīstību, uzņēmējam tajā ir jāiegulda gan darbs, gan līdzekļi. Tomēr ne vienmēr jaunam uzņēmējam ir pietiekoši lieli finanšu resursi, lai īstenotu savu biznesa ieceri. Šādā situācijā neliela uzņēmuma attīstībai var noderēt aizdevums mikrokreditēšanas programmas ietvaros. Viens no nosacījumiem, lai pieteiktos aizdevumam šajā programmā ir uzņēmuma lielums– tajā nedrīkst strādāt vairāk kā 10 darbinieki!

Lai uzzinātu vairāk par mikrokreditēšanas programmu un pieteiktos atbalsta saņemšanai, sākotnēji iesakām rūpīgi izpētīt visus programmas nosacījumus. Ja ir pieejams dators un internets, tad to var izdarīt pavisam vienkārši, kaut vai sēžot savā birojā vai mājās uz dīvāna. Arī aizdevuma pieteikumu un visus norādītos pielikumus iespējams patstāvīgi un bez problēmām aizpildīt paša spēkiem, nekā sarežģīta! Tas neaizņems daudz laika, turklāt aizdevējs uzreiz pēc to saņemšanas sāks apskatīt tur esošo informāciju, lai izlemtu, vai iespējams piešķirt pieprasīto aizdevumu.Ja atbilde būs pozitīva, atliks vien parakstīt līgumu un uzsākt iecerētā biznesa projekta īstenošanu.

Vēl nedaudz par mikrokreditēšanas programmā paredzēto aizdevuma apjomu – investīcijām paredzētā aizdevuma maksimālā summa ir līdz 14 300 EUR, savukārt apgrozāmajiem līdzekļiem aizdevuma apjoms ir līdz 7 200 EUR. Nodrošinājuma vērtībai jābūt sākot no 74% no aizdevuma summas.Laba ziņa katram klientam – aizdevumam ir fiksēta procentu likme – no 5% līdz 8% gadā, bet aizdevuma maksimālais termiņš ir 5 gadi.Atceries, ja Tavs projekts pārsniedz 7 200 EUR, tad būs nepieciešama Tava līdzdalība 10% apmērā!

Vēl kāda patīkama priekšrocība – aizdevumu iespējams saņemt atkārtoti, tiesa gan ne biežāk kā 1 reizi kalendārajā gadā. Tātad – ja Tev ir padomā biznesa projekts, kura īstenošanai nepieciešami naudas līdzekļi, izpēti piedāvātās iespējas, ja nepieciešams, piesakies konsultācijai un ķeries klāt pie sava nodoma īstenošanas.