Iegādājies OCTA polisi izdevīgāk.

           auto negadījums

   Katru dienu ir pieejami tik daudz un dažādi piedāvājumi tos, kuri ir visizdevīgākie mēs varam paši noteikt. Ir iespēja iepazīties ar produktu un pakalpojumu piedāvājumiem. Apskatīties, ko piedāvā citas kompānijas, kā izskatās citu kompāniju produkts vai cik plašs ir pakalpojumu klāsts. Iespējas ir daudz un dažādas, un mūsu steidzīgajā ikdienā ir viegli ar interneta starpniecību izvēlēties to pašu izdevīgāko un uzzināt par produktu visu, ko vien plašā interneta pasaule sniedz.

            OCTA ir Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Šāda polise ir nepieciešama ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam, tā pilnvarotai personai vai tiesīgam transportlīdzekļa vadītājam. OCTA polise sedz satiksmes negadījuma rezultātā gūtos zaudējumus trešajai personai, ja negadījums noticis transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesiskā vadītāja vainas dēļ. OCTA polise ir svarīga un tādēļ ir svarīgi izpētīt apdrošināšanas kompāniju piedāvājumu un arī pat spēt iegādāties visizdevīgāko.

            Gudriem.lv piedāvā ērtu iespēju, kā ar OCTA kalkulatoru palīdzību ir iespējams iegādāties OCTA polisi izdevīgāk.(http://www.gudriem.lv/octa ) Dodoties uz mājaslapu Gudriem.lv sadaļā apdrošināšana zem apakšsadaļas OCTA ir pieejama visa nepieciešamā informācija. Sadaļā salīdzināt ir iespējams iepazīties ar dažādu apdrošināšanas kompāniju sarakstu. Šīm kompānijām ir iespējams tiešsaistē izmantot OCTA kalkulatoru, lai būtu iespējams aprēķināt OCTA izmaksas. Ar šādu OCTA kalkulatoru palīdzību ir iespējams salīdzināt iegādāties OCTA polisi izvēlēties pēc iespējas izdevīgāko. Vairs nav nepieciešams pašam meklēt apdrošināšanas kompānijas, kuras piedāvā Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, bet var jau izmantot ērtu sagatavotu Gudriem.lv apdrošināšanas kompāniju sarakstu. Gudriem.lv piedāvā ne tikai iespēju salīdzināt, bet ir iespēja arī iegādāties. Sadaļā Pirkt nepieciešams ievadīt nepieciešamo informāciju un pēc tam tiek aprēķināta OCTA polise. OCTA polisi var noformēt dažu minūšu laikā, un pēc pirkuma noformēšanas OCTA polisi nosūta PDF formātā uz e-pastu. Tas ir tik ērti un ātri ar Gudriem.lv palīdzību. OCTA polises iegādāties Gudriem.lv var sadarbībā ar SIA „IIZI” apdrošināšanas brokeri. Iegādājoties OCTA polisi internetā ir iespējams ietaupīt gan savu, gan citu laiku. Nav nepieciešams rēķināties ar pusdienlaiku vai darba laika beigām, lai varētu noformēt OCTA. Atliek tik vienkārši kā doties uz Gudriem.lv un ar OCTA kalkulatoru palīdzību veikt visu lielo darbu, kas saistīts ar salīdzināšanu, lai nokļūtu pie izdevīgākā piedāvājuma.

            Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanai ir iespējams noformēt  Standartlīgumu. Standartlīguma formēšanas laika periodi ir 3, 6, 9 vai 12 mēneši. Ir pieejams arī Robežapdrošināšanas līgums, kuru ir iespējams noformēt uz laika periodu no 1 mēneša līdz 1 gadam. Kā arī ir pieejama Zaļā karte, kura ir pieejama 15 dienas un 1 līdz 12 mēnešus.

            OCTA polise ir tikpat svarīga kā jebkura cita ikdienišķa lieta transportlīdzekļu vadītājiem. Nekavējies un izvēlies savējo OCTA.