„Hromets poligrāfija” – bukletu dizains un druka

bukletiDomājams katrs ir turējis rokās kāda uzņēmuma bukletus, taču bieži vien gadās, ka cilvēki jauc dažādus printēto prezentmateriālu veidus. Tad nu der atcerēties, ka buklets sastāv no vienas lapas ar vairākiem locījumiem, nevis no vairākām saskavotām lapām (kas patiesībā ir brošūras).

Bukleti – kur tos izmanto?

Galvenais bukletu pielietojums – uzņēmuma, produkta vai pakalpojuma reprezentēšana. Protams, tik pat labi jaunos produktus var prezentēt ar skrejlapām, tomēr bukleti tiek izgatavoti no kvalitatīvāka materiāla un ir domāti nopietnākiem pasākumiem, piem., izstādēm, atstājot gaumīgu iespaidu.

Hromets poligrāfija

Hromets poligrāfija darbojas poligrāfijas nozarē jau 15 gadus. Pa šo laiku uzņēmums ir attīstījies un ieguvis milzīgu profesionālo un kvalitātes izaugsmi. Par to, ka Hromets poligrāfija ir līderi starp pārējiem Latvijas poligrāfijas uzņēmumiem liecina arī fakts, ka uzņēmuma klientu starpā ir Latvijas vadošie pārtikas, farmācijas, ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi.

Hromets mājaslapā iespējams sīkāk iepazīties ar piedāvātajiem bukletu veidiem (A4 bukletiem un brīvās formas bukletiem), tādējādi saprotot, kurš no tiem vairāk atbilst Jūsu vajadzībām. Nelielam ieskatam zemāk ir minētas svarīgākas šo bukletu īpašības:

  • Klasiskie A4 bukleti – Sastāv no viena vai diviem locījumiem un ir samērā lēts variants, kā prezentēt uzņēmumu kvalitatīvākā manierē, nekā ar skrejlapām. Šādi bukleti piemēroti izstādēm, konferencēm un tiešajam mārketingam.
  • Brīvās formas bukletu druka jau ir sarežģītāka, gala variantā (pateicoties to nestandarta risinājuma) pasūtītājs saņem atraktīvus un iespaidīgums bukletus. Tie rada prestižāku iespaidu un daudz efektīvāk izcels Jūs uz konkurentu fona.

Bukletu izgatavošana ietver arī papildapstrādi, piem., laminēšanu, UV fragmentāro lakošanu un izciršanu. Tas viss ietilpst arī Hromets poligrāfijas pakalpojumu klāstā, kā arī dažādu materiālu izvēle, lai pieskaņotos Jūsu vēlmēm un pasākumam, kura ietvaros tiek veidots bukletu dizains, iespējami tuvāk tēmas atbilstībai.

Pozitīvā attieksme un iedziļināšanās klientu problēmās ir tas, kas raksturo Hromets poligrāfiju. Kvalitatīvā bukletu druka un bukletu dizains garantēs, ka iegūsiet savā īpašumā daudz vairāk par parastu reklāmas bukletu. Tas ir pateicoties tam, ka uzņēmumā strādā profesionāli un pieredzējuši dizaineri un maketētāji.

Ienāciet poligrafija.lv, izskatiet plašo piedāvājumu un risinājumus, piesakiet savu sūtījumu un gaidiet, kad pie Jums ieradīsies hromets reklāmas menedžeris. Rūpējoties par servisa kvalitāti, reklāmas menedžeris dosies pie klienta, lai noskaidrotu vēlmes, parādītu bukletu paraugus un sniegtu ieteikumus materiālu izvēlē.