Dermatologs bērnam – palīdzīgas rokas bērna uzskatu veidošanā

dermatologs bērnam

Āda – viens no lielākajiem un svarīgākajiem orgāniem cilvēka ķermenī. Mēs katrs par savas ādas veselību rūpējamies dažādi, jo tā esam mācīti vai pieraduši rīkoties. Svarīgi ir pārzināt savas ādas veselību un lietot nepieciešamos līdzekļus, lai to pasargātu un padarītu veselīgāku. Lai arī mēs paši esam pārliecināti par rūpēšanos par ādu, tā jāmāca arī mūsu bērniem – cilvēciņiem, kas no mums ņem piemēru par jebkuru dzīves situāciju. Dermatologs bērnam ir viens svarīgs faktors, lai attīstītu priekšstatu par ādas kopšanu.

Speciālista – dermatologa apmeklējums ir svarīga lieta ne tikai jums, bet arī jūsu bērnam. Tas jau no bērnības iemāca , kā rūpēties par savas ādas veselību un veido ieradumu to darīt arī visa sava mūža garumā. Speciālista vizīte ir kā vienas ļoti svarīgas, izpalīdzīgas rokas priekšstatu veidošanā. Mūsu uzdevums ir sniegt bērnam zināšanas par sevis kopšanu, pareizām rīcībām un izturēšanos. Kurš cits gan ieliks šīs zināšanas, ja ne mēs paši?

Lai atvieglotu izglītības procesu, bērna ārstēšana pie dermatologa bērniem, sniedz iespēju šo procesu padarīt rotaļīgu, tā, lai tas neliktos nekas biedējošs bērna actiņās. Arī ārstēšanas process ir piemērots bērnam, nepadarot to sarežģītu, bet saprotamu jebkura vecuma bērnam. Vizītes pie dermatologa bērniem, jeb ādas ārsta, ir paredzētas pacientiem līdz 14 gadu vecumam.

Kā jau visās dzīves situācijās, vecāks vai aizbildnis ir tas, kuram jāpieņem svarīgie lēmumi ne tikai bērna dzīvē, bet arī šajā gadījumā – bērna ārstēšanā. Visu apmeklējuma laiku jums jābūt klāt, lai nepieciešamības gadījumā spētu dot savu piekrišanu kādai no dermatologa manipulācijām bērnam saistībā ar ārstēšanu.

Cenas

Vienmēr aktuāls un svarīgs jautājums ir pakalpojuma izmaksas. Veselība ir svarīgākais, kas mums ir, tāpēc, manuprāt, to nevar novērtēt cenas izteiksmē. Konsultācijas pie dermatologa bērniem nav nemaz tik dārgas, pakalpojumi variē sākot no 15EUR-50EUR, atkarībā no nepieciešamajām konsultācijām. Protams, ka speciālista konsultācijas cena būs augstāka, taču tas jau ir svarīgākais – pieredzējis ārsts, kas spēs noteikt slimības cēloni un atrast piemērotāko risinājumu, ja šāda problēma iestājusies. Taču nepieciešams veikt arī regulāras apskates, nevis vērsties pēc palīdzības tikai tad, kad slimība jau ievilkusies.

Vairāk informācijas un pieteikumu vizītei iespējams pieteikt izmantojot mājas lapu: http://dermatologs.com/bernu-dermatologs, sazināties ar dermaologu bērniem caur e-pastu: info@dermatologs.com vai zvanot pa Tālr. +371 28699111.

Nebūsim vienaldzīgi, ja runa ir ne tikai par mūsu, bet arī par mūsu bērna veselību!