Dažādie Viadrus apkures katli – noderīgi jebkurai situācijai!

dažādie viadrus apkures katliMūsdienās pastāv nebeidzami varianti, kā apsildīt savu mājokli. Siltumu iespējams iegūt no elektrības, saules enerģijas, zemes dzīlēm, tomēr vēl joprojām populārākais privātmāju apkures veids ir ar dedzināmo kurināmo. Varētu likties – viss skaidrs, tagad zinu, kas nepieciešams manam mājoklim! Tomēr arī apkures katla izvēle nav tik vienkārša – vairāk par to šajā rakstā! 

Pastāv daudzi un dažādi apkures katlu veidi – granulu degļa katli, cietā kurināmā, gāzes apkures katli u.c. nemaz nerunājot par daudzajiem materiāliem un ražotājiem. Viens gan ir skaidrs – dažādie Viadrus apkures katli noteikti piedāvā augstāko kvalitāti un ikvienam piemērotus un pieejamus apkures sistēmu risinājumus. Viadrus ir čehu ražotājs ar pamatīgu pieredzi metalurģijā, tajā pat laikā uzņēmums nestāv uz vietas un nepārtraukti ievieš dažādas modernās tehnoloģijas. Pieredzes un izpētes apvienojums ļauj sniegt klientiem vienus no kvalitatīvākajiem apkures katliem tirgū, kas ļauj ietaupīt naudu un garantē ilgstoši kvalitatīvu apkures sistēmas darbību.

Viszināmākie Viadrus apkures katli ir čehu ražotāja čuguna katli, kas, salīdzinājumā ar parastajiem apkures katliem, piedāvā vairākas reizes ilgāku kalpošanas laiku. Šo katlu izcilo kvalitāti iespējams panākt, izmantojot paša uzņēmuma ražoto čugunu un jau no tālā 1885. gada krāto pieredzi metalurģijā. Čuguna Viadrus apkures katlos var izmantot visa veida cieto kurināmo – briketes, ogles, malku. Nav jāraizējas, ka čuguna apkures katli varētu būt vecmodīgi un nedraudzīgi videi – šo katlu dizains gadu gaitā ir krietni mainījies, un šobrīd tie saņēmuši ISO sertifikātus gan par kvalitātes vadības sistēmas prasībām, gan par atbilstību vides pārvaldības prasībām.

Mūsdienās ļoti izplatīts veids, kā optimizēt apkures izmaksas, ir uzstādīt gāzes apkures degļus uz jau esošajiem apkures katliem. Šādiem gāzes degļiem pieejams termostats, kas pats automātiski ik pēc laika papildinās kurināmā daudzumu, tādējādi tev nebūs jāuztraucas par kurināšanu, tikai ik pa laikam jāuzpilda granulu tvertne. Šāds apkures katla veids ļauj arī iestatīt konkrētu laiku, kad sākt kurināšanu, piemēram, pirms ierodies vasarnīcā. Pašiem modernākajiem gāzes degļu apkures katliem iespējams veikt vadību attālināti, izmantojot internetu. Šādiem katliem visu vadību iespējams veikt no viedtālruņa pat neatrodoties katla tuvumā.

Šie ir vien divi no populārākajiem apkures katlu risinājumiem, kas dominē Latvijā. Protams, lai noskaidrotu piemērotāko konkrētajai apkurināmajai ēkai, nepieciešams konsultēties ar speciālistiem, kuri personīgi varēs pastāstīt daudz plašāk par katra apkures katlu veida stiprajām pusēm un trūkumiem, ieteikt ražotāju, kas vislabāk atbildīs jūsu budžetam.