Dāvanu servisa pakalpojumi Latvijā

postcard.lvBūsim atklāti, mūsdienās, kad katrs var iegūt savā īpašumā to, ko kāro, paliek aizvien mazāk vietas potenciālo dāvanu izvēlei, jo tā vien šķiet, ka apdāvināmajam jau viss ir. Šādos gadījumos nevajadzētu ļauties panikai, bet gan būtu jāieslēdz sevī kreatīvā domāšana. Pat, ja Jums nav laikam vai ideju par dāvanu sagatavošanu svētkiem vai kādam īpašam pasākumam, ar to mūsdienās nodarbojas dāvanu servisi.

POSTCARD.LV dāvanu serviss

POSTCARD.LV ir viens no populārākajiem dāvanu servisiem Latvijā, kurš piedāvā idejas un dāvanu kartes jebkurai dzīves situācijai. Servisa mērķis ir sniegt Jums iespēju sarūpēt dāvanu, kas paliks atmiņā – aktīvā atpūta un sports, ūdens izklaide, atpūta nedēļas nogalēs, skaitums un veselība, idejas pasākumiem, apmācības, atpūtas ārzemēs, restorānu apmeklējumiem, lidojumi – tas viss pieejams dāvanu karšu veidā, kuras iespējams izmantot visā Latvijā.

POSTCARD.LV dāvanu kartes:

  • Simtiem dažādu aktivitāšu un dāvanu piedāvājumi pa visu Latviju un arī ārpus tās;
  • Izvēlies dāvanu atbilstoši savam budžetam;
  • Dāvanas sievietēm vīriešiem un bērniem jebkurā vecumā, jebkuram dzīves notikumam;
  • Iegādājies dāvanu karti online un saņem savā e-pastā dažu minūšu laikā!

Dāvanu iesaiņošana un piegāde

POSTCARD.LV dāvanu serviss sniedz arī dāvanu iesaiņošanas pakalpojumus. Ikviens taču zina, ka pirmais iespaids par dāvanu rodas jau aplūkojot tās iesaiņojumu. Ja iegādājaties dāvanu karti no POSTCARD, tā tiek piegādāta elegantā dāvanu aploksnē, savukārt, ja ir vēlme pēc papildus aksesuāra, ir pieejams arī viduslaiku zīmograksts vai lente no kreppapīra, kas iesaiņoto dāvanu karti padarīs vēl svinīgāku un īpašāku.

Dāvanas iespējams iegādāties online postcard.lv mājas lapā, noformējot pasūtījumu vien dažu minūšu laikā. Viena no lielākajām priekšrocībām, ko sniedz POSTCARD – pasūtīto dāvanu karti vari saņemt visā Latvijas teritorijā (tuvākajā POSTCARD.LV veikalā vai Post24 stacijā, kā arī ar kurjeru) vai arī saņemot dāvanu čeku savā e-pastā uz izprintējot savās mājās. Tas nozīmē, ka dāvanu karti vari iegūt dažu minūšu laikā, izprintēt bez maksas un pasniegt jau tajā pašā dienā!