Iepriecini draugus – iegādājies dāvanu kartes internetā!

dāvanu kartes internetāDāvanas izvēle nereti cilvēkiem mēdz sagādāt grūtības. Tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, var gadīties, ka jāapsveic cilvēks, ar kuru esat iepazinies nesen, un nezināt, kas šai personai varētu patikt. Otrkārt, ierobežotas finansiālās iespējas. Ir pašsaprotami, ka vēlamies iepriecināt savus draugus, kolēģus vai radiniekus, taču gadās, ka summa, kuru varam atļauties tērēt dāvanai ir salīdzinoši neliela.

Treškārt, pavaicājot jubilāram, kādu dāvanu viņš vēlas, netiek sniegta konkrēta atbilde. Ceturtkārt, laika trūkums. Kā lai paspēj nopirkt dāvanu, ja ir tik maz brīvo brīžu? Mums ir risinājums visām šīm problēmām – dāvanu kartes internetā!

Dāvanu kartes priekšrocības

  • Plašas izvēles iespējas. Ja jūs nespējat izlemt, ko uzdāvināt jubilāram, tad dāvanu karte pilnīgi noteikti būs labākais variants. Tās saņēmējs varēs pats izlemt, kā to izmantot, turklāt sev ērtā laikā.
  • Mazāks risks “nošaut greizi”. Kurš gan nav dzirdējis vai pat piedzīvojis to brīdi, kad šķietami lieliska dāvana izrādās pilnīgi pretēja tam, kas patīk jubilāram. Tad, lūk, šādos gadījumos labāk ir izmantot mazāk riskantas alternatīvas, piemēram, dāvanu kartes.
  • Jauks pārsteigums. Dāvanu kartes un to pieejamība internetā kļūst arvien plašāka, tādēļ nav brīnums, ka tās cilvēki arvien biežāk izvēlas pasniegt saviem tuviniekiem un draugiem, lai sagādātu pārsteigumu. Iespējams, ka par tieši tādu dāvanu viņi jau sen ir sapņojuši?
  • Konkrēts derīguma termiņš. Uz dāvanu kartes vajadzētu būt norādītam derīguma termiņam, kura laikā to nepieciešams izmantot. Tas dos rīcības brīvību kartes lietotājam.

Kāpēc dāvanu kartes ir ērtāk iegādāties internetā?

  • Ietaupi laiku. Ikdienā mēs steidzamies, lai paspētu paveikt dažādus darbus, tādēļ var gadīties, ka aizmirstam laicīgi nopirkt dāvanu. Tāpat mēdz notikt tā, ka ieplānojam došanos uz veikalu pēc dāvanas, taču pēdējā brīdī plāni ir jāmaina. Lai pie jubilāra nebūtu jādodas tukšām rokām, visērtāk iespējams izmantot interneta piedāvātās iespējas. Atrodiet dāvanu karti, kas, jūsuprāt, varētu būt atbilstoša apsveicamajai personai, veiciet maksājumu, un tā būs jūsu īpašumā!
  • Daudzveidīgs piedāvājums. Dāvanu kartes internetā pieejamas dažādu preču un pakalpojumu izmantošanai. Piemēram, ja esat neziņā par to, kādu dāvanu karti iegādāties, varat ieskatīties mājas lapas Visasdavanas.lv sadaļā “Dāvanu kartes”. Tur jūs atradīsit dažādus piedāvājumus, piemēram, piedzīvojumu spēles, aizraujošas ekskursijas, romantiskas vakariņas, izjādes ar zirgiem, vīna degustācijas, pārgājieni, SPA procedūras, fotosesijas, žurnālu abonementi, sporta zāles apmeklējumi un daudz kas cits. Tāpat iespējams izvēlēties dāvanu karti par noteiktu summu.
  •  Ērta apmaksa. Piemēram, izvēloties iegādāties dāvanu karti mājas lapā Visasdavanas.lv, jūs to par to varēsit norēķināties ar maksājumu karti, Swedbank vai bankas pārskaitījumu. Līdz ko samaksa būs veikta, varēsit saņemt dāvanu karti 1) savā e-pastā, 2) Visasdavanas.lv birojā 3) ar kurjeru vai pa pastu to iespējams piegādāt visā Latvijā.