Dāvanas, kas iepriecinās

Ja kādam no jūsu mīļajiem cilvēkiem, draugiem vai kolēģiem tuvojas svētki, tad ir laiks padomāt par noderīgu dāvanu, kas saņēmēju tiešām iepriecinās. Aizmirstiet par banāliem niekiem, ko var atrast lielveikalos, jo jums ir iespēja iegādāties dāvanas, kas sagādā prieku un sniedz tās saņēmējam arī izvēles brīvību.

Dāvanu serviss internetā FromMe.lv ir apvienojis 900 dāvanu kartes no gandrīz 400 dažādiem uzņēmējiem visā Latvijā. Un tas viss jums ir pieejams dažu klikšķu attālumā jūsu klēpjdatorā, planšetdatorā vai viedtelefonā.

dāvanasPlašajā klāstā varat atrast noderīgus pakalpojumus, atpūtas iespējas, aktīvo atpūtu, skaitumkopšanu, sportu un daudzas citas jomas. Jums tikai jāpielāgo dāvanu kartes veids tās saņēmēja dzīvesveidam un interesēm. Piemēram, aktīvam un aizrautīgam draugam, kurš mīl piedzīvojumus, noteikti noderēs Get Out piedzīvojumu spēles dāvanu karte, sporta preču veikala dāvanu karte vai peldbaseina dāvanu karte – ideju ir tika daudz, ka jums var būt pat grūti izvēlēties. FromMe.lv jūsu ērtībai jau sadalījis dāvanu kartes dažādās kategorijās, lai taupītu jūsu laiku un atvieglotu izvēli.

FromMe – īpaša dāvana īpašam cilvēkam

Labas dāvanas tiešām iepriecina, jo tās ir noderīgas, piemērotas tieši šim saņēmējam. Cilvēkam tas liek justies īpašam, jo viņš zina, ka dāvinātājs nav paķēris pirmo, kas pa rokai, bet gan domājis tieši par viņu.

FromMe.lv dāvanu kartes nav bezpersonisks papīrītis, uz kura ir minēta tikai summa, bet gan individuāls sveiciens, ko varat noformēt pēc savas izvēles un arī pievienot savu sveiciena tekstu. FromMe priekšrocība ir tā, ka jūs varat izrādīt savu uzmanību jubilāram arī tad, ja neesat viņam līdzās un nevarat personīgi pasniegt dāvanu.

FromMe jums palīdzēs – kurjers nogādās jūsu izvēlēto, sagatavoto dāvanu karti norādītajā adresē tieši sveicamajam rokās. Tas būs patīkams pārsteigums un uzmanības apliecinājums. Attālums vairs nav šķērslis, lai apsveiktu sev svarīgus cilvēkus.

Lai uzzinātu par plašajām iespējām, ko piedāvā FromMe.lv dāvanu serviss, ienāciet mājas lapā www.fromme.lv, izpētiet daudzveidīgo piedāvājumu, izvēlieties īsto dāvanu karti, tās summu, noformējiet! Īstā dāvana tikai dažās minūtēs.