BIGBANK pakalpojumi Latvijā

Specializētā kredītu banka BIGBANK ir dibināta Igaunijā un savus pakalpojumus piedāvā vairākās Eiropas valstīs. Tomēr jāvērš uzmanība uz to, ka ne visās valstīs piedāvāto pakalpojumu klāsts ir vienāds. Lietuvā un Spānijā banka izsniedz tikai patēriņa kredītus privātpersonām. Austrijas, Nīderlandes un Vācijas iedzīvotāji var veikt tikai noguldījumus.

Bet Latvijā, Igaunijā, Zviedrijā un Somijā BIGBANK saviem klientiem izsniedz aizdevumus un arī piedāvā veikt noguldījumus. Bankas darbība orientēta tikai uz kreditēšanas un noguldījumu segmentu, tā nekonkurē ar komercbanku tradicionālajiem pakalpojumiem, neizsniedz maksājumu kartes, neuztur kontus, neveic naudas pārskaitījumus un citus ierastos banku pakalpojumus.

Latvijā un Igaunijā BIGBANK klientiem ērti ir izmantojama arī mājas lapā, kurā var pieteikties visiem bankas pakalpojumiem un iepazīties ar visu aktuālāko informāciju. Liela priekšrocība ir arī tas, ka BIGBANK kredīts pieejams visās Latvijas Pasta nodaļās.

Tas ļauj šo pakalpojumu ērti izmantot arī reģionos dzīvojošajiem cilvēkiem. Latvijas iedzīvotājiem pieejami vairāki aizdevumu veidi. Tie ir tādi paši kā tradicionālo banku kredīti, atšķirība varētu būt tikai kredītu izsniegšans un atmaksas noteikumos.

Klientu pieredze rāda, ka BIGBANK aizdevumi ir pieejamāki un elastīgāki savos noteikumos kā tradicionālo banku kredīti. Tas arī ir iemesls, kāpēc BIGBANK pakalpojumi Latvijā guvuši tik lielu atsaucību. Kāda veida kredītus tad īsti piedāvā BIGBANK? Tie ir divu veidu kredīti – patēriņa kredīts ar vai bez ķīlas un aizdevums auto iegādei jeb autolīzings.

Patēriņa kredīts jāiedala trīs aizdevuma veidos. Pirmais ir naudas aizdevums bez ķīlas, un tā summa nepārsniedz 10 00 eiro. Kā nodrošinājums tam ir klienta regulārie ienākumi. Tomēr, ja ienākumi nav pieteiekami, arī šim kredītam var tik prasīta ķīla kā nodrošinājums. Šo aizdevuma veidu visbiežāk izmanto dažādu sadzīves preču iegādei, mājokļa remontam, ceļojumiem un citām lielākām ikdienas vajadzībām, kuras nevar segt no ikmēneša ienākumiem.

Šim kredītam var pieteikties visu banku klienti, kas ir vecāki par 20 gadiem un kuru ikmēneša ienākumi ir lielāki par 230 eiro. Kredītam piemēro mazus ikmēneša maksājumus. Maksimālais aizdevuma atmaksas termiņš ir 5 gadi. Nākamais aizdevums ir tāds, kura saņemšanai nepieciešama nekustamā īpašuma ķīla. Aizdevuma summa ir līdz pat 130 000 eiro.

To parasti izmanto nekustamā īpašuma vai zemes iegādei, apjomīgam remontam vai uzņēmējdarbības izveidei, attīstīšanai. Aizdevumu var atmaksāt 15 gadu laikā. Tam tiek piemērotas izdevīgas procentu likmes. Kredītam pret ķīlu tiek piedāvāti trīs atmaksas veidi.Pirmais ir ar vienādiem ikmēneša maksājumiem visā līguma periodā. Maksājumos ietilpst gan pamatsumma, gan procenti.

Otrs veids ir bez ikmēneša maksājumiem, jāveic tikai viens visas summas maksājums līgma perioda beigās. Šis variants pieejams līgumiem, kas noslēgti uz laiku līdz 12 mēnešiem. Trešais atmaksas veids ir abu iepriekšējo apvienojums. Tajā pamatsumma tiek atmaksāta perioda beigās, bet pārējā summa sadalīta kā ikmēneša maksājumi.

Klients kopā ar bankas ekspertu izlemj, kurš aizdevuma atmaskas veids konkrētajā gadījumā ir vispiemērotākais. Trešais BIGBANK piedāvātas aizdevuma veids ir esošo kredītu pārkreditācija jeb refinansēšana. Klients visus savu esošos kredītus visās iestādēs var apvienot vienā BIGBANK aizdevumā. Banka apmaksā visus jūsu kredītus un izsniedz attiecīgo summu jums kā aizdevumu, piemērojot vienu ikmēneša maksājumu.

Vairs nebūs jāatcerās dažādi datumi un summas, kas jāpārskaita dažādiem aizdevējiem. Kredītsaistības būs tikai ar BIGBANK. Klienti ļoti novērtējuši šo pakalpojumu, jo tas ir palīdzējis optimizēt daudzu ģimeņu budžetus un izvairīties no liekiem izdevumiem, un ietaupīt naudu komisjas un procentu maksājumos.

Bez patēriņa kredītiem BIGBANK izsniedz aizdevumu arī auto iegādei. Tas ir izdevīgs, jo tam nav nepieciešama pirmā iemaksa, ko prasa daudzas citas līzinga kompānijas.  Arī KASKO apdrošināšana nav obligāta. Klients var iegādāties jebkura izlaiduma gada un markas automašīnu.

Vēl viena priekšrocība, kas ir BIGBANK aizdevumam auto iegādei – pēc līguma noslēgšanas auto uzreiz ir klienta nevis bankas īpašums. Kredītu iespējams noformēt uz laiku no 6 mēnešiem līdz 6 gadiem. Tā ir lieliska un ērta iespēja ātri tikt pie tādas automašīnas, kādu vien vēlaties.