Autoskola bagātiem cilvēkiem vai tomēr autoskola cilvēkiem, kam svarīgs laiks?

autoskola bagātiem cilvēkiem

Latvijā ir vairāk kā 200 autoskolas ar līdzvērtīgu piedāvājumu – mācības grupās, noteiktā laikā un noteiktā vietā. Nereti līgumos atrunā arī kavēšanas faktoru, kas nozīmē to, ka teorijas apmācība, neapmeklējot nodarbības var tikt neieskaitīta. Bet ko darīt situācijās, kad darba vai mācību dēļ nav iespējams apmeklēt nodarbības? Kādas alternatīvas var piedāvāt?

Patiesībā, vienīgā, kas sniedz iespēju aizņemtajiem, ir VIP autoskola. Tā nebūt nav autoskola bagātiem cilvēkiem, drīzāk to varētu definēt kā autoskolu cilvēkiem, kam ir svarīgs laiks.

Unikāla un ekskluzīva auto skola

Autoskolas apmeklējums Latvijā ir obligāts nosacījums un bez tās vadītāja apliecību saņemt nav iespējams, tāpēc ārkārtīgi svarīgi ir izvēlēties savai personībai un dienas ritmam piemērotāko. VIP autoskola Lāčplēša ielā 24 ir unikāla mācību iestāde Latvijā, kas piedāvā augsta līmeņa servisu saviem klientiem – topošajiem vadītājiem. Kādi ieguvumi ir VIP autoskolai?

Pirmkārt, tā ir ekskluzīva  un Latvijas tirgū nebijusi mācību iestāde. Būtiskākās priekšrocības ir apmācības sev ērtā vietā un laikā, rēķinoties tikai ar klienta interesēm. Tas nozīmē, ka mācīties var darba vietā laikā starp sapulcēm vai, piemēram,  brīvajā laikā mājās, par katru nodarbību vienojoties atsevišķi. Tas ir ērti, vienkārši un ļoti inovatīvi, jo neviena cita autovadītāju skola Latvijā šādus pakalpojumus nepiedāvā. Protams, individualitāte un personiskā pieeja maksā vairāk, kā grupas apmeklējums, tomēr otros svaru kausos jāliek ieguvumi, ko topošais vadītājs saņem pretī – papildus laiks, ko veltīt biznesam, ģimenei, mācībām universitātē.

Profesionālākie instruktori un jauni mācību transporta līdzekļi

VIP autoskola piedāvā augstas raudzes mācību spēkus – instruktorus un pasniedzējus, kas nereti ir atslēgas posmi ātrākai tiesību iegūšanai. Kvalitatīvi izskaidrota teorija rada ātrāku un vienkāršāku izpratni par mācību vielu, kas atkal var rezultēties laika ekonomijā, kas biznesa vidū ir vitāli svarīga. Jaunas, tehniski drošas automašīnas arī ir tikpat nozīmīgs parametrs. Braukšanas nodarbības arī notiek klienta izvēlētā vietā un laikā, kas ir ārkārtīgi ērti un parocīgi.

Adekvātas izmaksas

Par visiem augstāk minētajiem ieguvumiem ekskluzīvo pakalpojumu maksa ir adekvāta un ir atkarīga no tā, vai mācību grupā ir 1 vai vairāk cilvēku. Mācoties kopā ar kolēģiem var būt vēl efektīvāk un motivējošāk. Ja nepieciešama papildus informācija par VIP autoskolu, zvanot 28813188, iespējams saņemt visas interesējošās atbildes!