Apdrošināšana Jūsu ērtībām!

apdrosinasana tavam ertibamKas mūsdienās skaitās ērtums un komforts? Visbiežāk šie jēdzieni tiek attiecināti uz komfortablu dzīvesveidu – skaistu dzīvokli vai māju, labu auto, iespēju ceļot, neuztraukties par savām finansēm un tamlīdzīgi. Bet, par ērtumu un komfortu var būt runa arī gadījumos, kad ir nepieciešams iegādāties kādu preci vai pakalpojumu. Dzīvojot salīdzinoši tehniski attīstītā laikā, nebūs noslēpums, ka daudzi preču pārdevēji un pakalpojumu sniedzēji, izvēlas savu piedāvājumu virzīt virtuālajā pasaulē, un arī šo var saukt par ērtību, jo, lai to iegūtu savā īpašumā, nav nepieciešamības iziet no mājām.  To novērtē daudzi, it sevišķi tie, kuriem dienas gaitas vienmēr ir spraigas un notikumu pilnas.

Apdrošināšanas polise internetā

Savus pakalpojumus virtuālajā vidē, piedāvā arī dažādas apdrošināšanas kompānijas, kas šādā veidā var veidot ne tiki izdevīgākus piedāvājumus, bet arī nodrošināt zemākas cenas un lielākas atlīdzības, jo darījumi, kas tiek noslēgti neklātienē, ietaupa līdzekļus un samazinās izdevumi. Apdrošināšana, kas iegādāta ar interneta starpniecību ir pilnīgi tāda pati, kāda tā būtu gadījumā, ja dotos pie apdrošināšanas brokera personīgi. Šādā veidā ir iespējams apdrošināt daudz ko, bet internetā iegādāto apdrošināšanas polišu veidus nosaka pats apdrošinātājs. Piemēram, apdrošināšana internetā var būt pieejama automašīnām un mājoklim, bet citas polises var noslēgt tikai klātienē. Šis bija tikai piemērs, jo visu ir iespējams variēt.

Compensa apdrošināšana

Eiropā viena no vecākajām apdrošināšanas kompānijām ir Compensa, kas savus pakalpojumus klientu ērtībām piedāvā arī ar interneta starpniecību. Internetā ir iespējams iegādāties OCTA, KASKO apdrošināšanas polises, mājokļa apdrošināšanas polisei ir iespējams aprēķināt cenu, bet, lai iegādātos ceļojuma apdrošināšanu, būs nepieciešams doties pie kāda no brokeriem visā Latvijā, kas sadarbojas ar Compensa. Šī apdrošināšanas kompānija piedāvā ļoti plašu apdrošināmo risku klāstu, kas noteikti liks izvēlēties par labu tieši Compensa, jo viens no svarīgākajiem nosacījumiem jebkuram, kurš ir nolēmis iegādāties apdrošināšanas polisi, ir pietiekami liels nodrošinājums pret dažādām likstām,  kuru likvidēšana izmaksātu bargu naudu.